קייטרינג חתונות


מנות משובחות בחתונה שלכם

החתונה שלכם תהיה מושלמת עם המנות המשובחות ביותר. קייטרינג פמפה הוא השף המקצועי והייחודי שלכם לחתונה. אנו ניצור חוויה אלגנטית ומעודנת, שתשאיר זיכרון מענג אצל האורחים שלכם. המומחיות שלנו היא באסאדו ארגנטינאי מסורתי, במטבח האסייתי, האיטלקי, היווני והאמריקאי, מזון טבעוני וצמחוני ובסגנונות רבים אחרים, עליהם תוכלו לקרוא ברחבי האתר.

הרכב המנות לחתונות נבנה ומותאם לפי ההעדפות האישיות שתבחרו. אנו משתמשים במצרכים טריים ואורגניים לפי עונות השנה, וכל האוכל נעשה בעבודת יד. הטעמים שלנו ישאירו את החותם הבלתי נשכח של פמפה באירוע החתונה שלכם. התפריטים שלנו כשרים.

אנו קייטרינג ותיק ומומלץ והמומחיות שלנו היא קייטרינג לחתונות וקייטרינג אסאדו לחתונה. בין אם תערכו חתונה קטנה או גדולה ובין אם תעדיפו בופה, מגשי אירוח או מלצרים - אנו נדאג שתקבלו את השירות הטוב ביותר! התקשרו לבירור מחיר מנה לחתונה בקייטרינג פמפה עוד היום. לאחר שיחה קצרה תקבלו את המחירים שאתם מחפשים ואת האיכות הבלתי מתפשרת בחתונה שלכם.

 

קייטרינג אסאדו לחתונה

גריל אסאדו – אנו מקימים גריל גדול למספר גדול של סועדים. הבשר נתלה על חרבות מתכת מעל לאש או נצלה על רשת מעל גחלים ובולי עץ בוערים. בשרים שונים נצלים או מעושנים במעשנות ותנורי גריל גדולים.

בשר עוף – אנו מכינים סטייק עוף או פרגיות, שיפודים או סלטי עוף עם עוף מהגריל.

אסאדו בשר כבש – חזה כבש שלם או נתחי כבש שלמים אחרים. הצלייה נעשית באטיות על רשת מעל גחלים, או בתלייה על חרבות מתכת מעל האש. חלק מהבשר נכנס לתנור גריל ועישון לטעמים מיוחדים. צליית הבשר נמשכת כ -4 שעות.

אסאדו בשר בקר – אנו משתמשים בבשר בקר שגודל בתנאים הטובים ביותר - בחוות גידול פרטיות ומובחרות. בשר אנגוס, שרולה, בופאלו או זני בקר איכותיים נבחרים. אנו צולים נתחים גדולים וחלקי בשר שלמים בגריל, בתלייה על חרבות מתכת, גריל או מעשנות, בין 4 ל – 6 שעות

 

  

התקשרו אלינו לבירורים וטעימות

      050-5234133