אודות קייטרינג פמפה וג'ודי

מטבח מגוון ועשיר לכל אירוע ולכל טעם!

עמנו תהיה לכם גישה לשירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר, האירוע שלכם יהפוך לשיחה הקולינרית הבלתי נשכחת של השנה ואולי אף מעבר לכך

סיפור ההצלחה של ג'ודי ופמפה

פמפה עלה לארץ לפני 40 שנה ויחד עם ג'ודי החלו לעסוק בקייטרינג בסגנון הגאוצ'וס הארגנטינאים. פמפה, כגאוצ'ו אמיתי בעצמו, חי רוב חייו בערבות הפמפה, כבוקר המוביל ומטפל בעדר הבקר ונודד לאזורים שונים בהתאם לעונות השנה. בנוסף לכישוריהם ויכולתם בגידול בקר, בהישרדות וחיי הטבע, הגאוצ'וס ניחנים בכשרון של צליית בקר ועם ידע בתחום הבשר. במשך כמה שנים פמפה הדריך שפים רבים בארץ, כולל את ג'ודי לירון שהייתה תלמידה מסורה במשך שנים, לאורך עבודתם המשותפת בקייטריג פמפה. פמפה לימד את השיטות הייחודיות לו אותם רכב לאורך שנים בערבות ארגנטינה. ביחד עם ג'ודי, פמפה והקייטרינג הגיעו לאירועים אקסקלוסיביים והכינו ארוחות מופת עם טעמים ייחודים לפי מסורת הגאוצ'וס. עם השנים הקייטרינג צמח והתפתח. הפקנו אלפי אירועים במשך השנים והתפריט שלנו התרחב והיום כולל מגוון רחב של מנות ומאכלים מקוריים, טריים ומובחרים.

שירות קייטרינג ותיק ואקסקלוסיבי

השירות של ג'ודי קייטרינג פמפה מתחמה בקייטרינג כבר מעל ל - 25 שנים ומציע לכם את הקשת המלאה של סוגי המזון, הטעמים והצבעים שתוכלו להדהים באמצעותם באירוע שלכם. אם חשבתם על קייטרינג מקצועי, מותאם להעדפות האישיות שלכם, שיפתיע כל אורח באירוע שלכם, תוכלו לקבל זאת במחירים טובים ובראש שקט. אנו דואגים לכל הצוות המקצועי והציוד הנדרש לכל סוגי האירועים ולכל המיקומים.

אתם מוזמנים לבחור את סוג המאכלים שתרצו להגיש, לטעום את המנות אצלנו במושב רישפון ולהגיש את האוכל המושלם באירוע שלכם.

מזון הנבחר בקפידה באירוע שלכם

בקייטרינג פמפה אנו מקפידים להשתמש במזון טרי ומובחר, בתקנים מחמירים. אנו מקפידים בשימוש במזון אורגני ככל הניתן - את רוב התבלינים והירקות בשימוש אנו מגדלים במושב רישפון ואת השאר קונים ממגדלים מקומיים, טרי ליום האירוע. הבקר והעוף שאנו רוכשים מגיעים ממגדלים מקומיים או בשר משובח המגיע מדרום אמריקה. כמו כן, שאר המזונות הקשורים לסגנונות המטבח השונים בשירות שלנו, מורכבים ממוצרים טריים, המגיעים מספקים מומחים.

עיצוב האירוע שלכם עם קייטרינג פמפה

אנו מספקים את שירות הקייטרינג המלא לאירוע שלכם, הכולל מלצרים, כלים, שולחנות, כיסאות, סכו"ם, עיצובי שולחן וסביבה ושירותי אמריקן סרביס, אירועי קוקטייל והגשת פינגר פוד.